בתי אבות ברעננה - תמונה של אישה מבוגרת בעלת טיפול רפואי מקצועי

בתי אבות בגבעתיים

ייעוץ והכוונה למציאת בית אבות בגבעתיים

״אשמח לעזור באופן אישי, עד למציאת בית אבות המתאים ביותר עבור הוריך !״

השירות ללא עלות ומכל הלב

חיה רמתי, למעלה מ-18 שנות ניסיון. 

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות למציאת בית אבות ליקיריכם

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

בעמוד זה מופיעה רשימה של מיטב בתי האבות הנמצאים בגבעתיים.

בתי האבות בגבעתיים אשר מופיעים ברשימה נבחרו בקפידה על ידי חיה רמתי, ובנוסף אופיינו ומוסגרו בהתאם לאפשרויות שהם מציעים, לאווירה בהם, ולצרכים עליהם הם עונים. באמצעות הפירוט שמופיע תחת כל בית אבות בנפרד, תוכלו לצייר בעינכם את רוח המקום ולהבין האם הוא עשוי להתאים לכם. סך הנתונים שמפורטים על כל בית אבות ימחישו עבורכם את ההבדלים הרבים שיש בין אחד לאחד, ויאפשרו לכם לקיים תהליך בחירה ממוקד ומודע, המתחשב בצרכים ובאופי שלכם או של קרוביכם.

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות למציאת בית אבות ליקיריכם

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
חיה רמתי - עוזרת למשפחות למציאת בתי אבות בכל רחבי הארץ כבר מעל 20 שנה

קצת עלי

שלום, שמי חיה רמתי, ואני עוסקת מעל ל-20 שנה בתחום מציאת הפתרונות הנכונים והטובים ביותר עבור הקשישים היקרים לליבכם, תוך התמחות בהתאמת בתי אבות, מוסדות סיעודיים או גריאטריים בהתאם לצרכים באזור המרכז

אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך, מחיפוש המקום המתאים וכתף תומכת ברגעים הקשים, ועד בחירת המקום הנכון ובדיקת התאקלמות. אני פועלת מתוך אמונה שאוכל להקל עליכם בתהליך המורכב הזה, בזכות הידע והניסיון שרכשתי ברבות השנים, וכן בזכות האופן בו אני בוחרת להתייחס לכל משפחה וצרכיה האישיים, תוך מתן דגש רב על נוחות ותכיפות הביקורים המשפחתיים. 

מטרתי העיקרית היא שהמעבר לבית האבות, דיור מוגן או מרכז סיעודי לא ייצור נתק וריחוק, אלא שיפור בחיי הקשיש, שייטיב עימו ועם משפחתו.

דילוג לתוכן