יש מגוון רחב של בתי אבות בזכרון יעקב

בתי אבות בזכרון יעקב

ייעוץ והכוונה למציאת בית אבות בזכרון יעקב

״אשמח לעזור באופן אישי, עד למציאת בית אבות המתאים ביותר עבור הוריך !״

השירות ללא עלות ומכל הלב

חיה רמתי, למעלה מ-18 שנות ניסיון. 

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

בעמוד זה מופיעה רשימה של בתי אבות השוכנים בזכרון יעקב.

באמצעות עמוד זה תוכלו לקבל מידע על כל בית אבות בזכרון יעקב העובד בשיתוף פעולה עם חיה, ובכך להבין את ההבדלים בין בתי האבות השונים ולאפיין טוב יותר את הדרישות שלכם. המידע והנתונים שמופיעים בעמוד נאספו על ידי חיה, ומבוססים על ההיכרות המעמיקה שלה עם עולם זה. לפיכך, חשיפה אל הללו מהווה הכוונה מקצועית שתסייע לכם לנהל את תהליך הבחירה בבית אבות בזכרון יעקב עבור היקרים לכם בצורה שתהלום את הדרישות שלכם, ותתאים לכם או ליקיריכם.

תכוונו אל בית האבות שיהלום בצורה המיטבית את הדרישות שלכם, האופי שלכם, והצרכים שלכם או של קרוביכם. זכרו כי מדובר בתהליך רגיש ומורכב, שסופו הוא מעל לכל מציאת בית.

מכיל המלצות והכוונה מקצועית שיעזרו לכם בתהליך הבחירה המורכב.

רשימת בתי אבות בזכרון יעקב

בית שחם

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
חיה רמתי - עוזרת למשפחות למציאת בתי אבות בכל רחבי הארץ כבר מעל 20 שנה

קצת עלי

שלום, שמי חיה רמתי, ואני עוסקת מעל ל-20 שנה בתחום מציאת הפתרונות הנכונים ואיתור בתי האבות הטובים ביותר באזור הצפון עבור הקשישים היקרים לליבכם, תוך התמחות בהתאמת בתי אבות, מוסדות סיעודיים או גריאטריים בהתאם לצרכים. 

אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך, מחיפוש המקום המתאים וכתף תומכת ברגעים הקשים, ועד בחירת המקום הנכון ובדיקת התאקלמות. אני פועלת מתוך אמונה שאוכל להקל עליכם בתהליך המורכב הזה, בזכות הידע והניסיון שרכשתי ברבות השנים, וכן בזכות האופן בו אני בוחרת להתייחס לכל משפחה וצרכיה האישיים, תוך מתן דגש רב על נוחות ותכיפות הביקורים המשפחתיים. 

מטרתי העיקרית היא שהמעבר לבית האבות, דיור מוגן או מרכז סיעודי לא ייצור נתק וריחוק, אלא שיפור בחיי הקשיש, שייטיב עימו ועם משפחתו.

דילוג לתוכן