בתי אבות ברעננה - תמונה של אישה מבוגרת בעלת טיפול רפואי מקצועי

בתי אבות ברחובות

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות למציאת בית אבות ליקיריכם

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

בעמוד זה מרוכזים בתי אבות הממוקמים בעיר רחובות.

תחת כל בית אבות ברחובות מופיע מידע רלוונטי וחשוב שיש לדעת על בית האבות, על מנת להבין האם הוא מתאים לכם. המידע והנתונים נאספו במשך שנים של נסיון על ידי חיה, וכך למעשה יקנו עבורכם אמצעי הכוונה שיסייע לכם לקבל החלטה נכונה ושקולה, המבוססת על גבי המלצות והבנה מעמיקה של עולם זה. חשוב לזכור כי מדובר בבית, ועל כן ישנה חשיבות רבה להכיר היטב את האינפורמציה על בית האבות שאתם שוקלים לבחור עבורכם או עבור קרוביכם.

רשימת בתי אבות ברחובות

נווה עמית

לב אבות

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות למציאת בית אבות ליקיריכם

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
חיה רמתי - עוזרת למשפחות למציאת בתי אבות בכל רחבי הארץ כבר מעל 20 שנה

קצת עלי

שלום, שמי חיה רמתי, ואני עוסקת מעל ל-20 שנה בתחום מציאת הפתרונות הנכונים והטובים ביותר עבור הקשישים היקרים לליבכם, תוך התמחות בהתאמת בתי אבות, מוסדות סיעודיים או גריאטריים בהתאם לצרכים. 

אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך, מחיפוש המקום המתאים וכתף תומכת ברגעים הקשים, ועד בחירת המקום הנכון ובדיקת התאקלמות. אני פועלת מתוך אמונה שאוכל להקל עליכם בתהליך המורכב הזה, בזכות הידע והניסיון שרכשתי ברבות השנים, וכן בזכות האופן בו אני בוחרת להתייחס לכל משפחה וצרכיה האישיים, תוך מתן דגש רב על נוחות ותכיפות הביקורים המשפחתיים. 

מטרתי העיקרית היא שהמעבר לבית האבות, דיור מוגן או מרכז סיעודי לא ייצור נתק וריחוק, אלא שיפור בחיי הקשיש, שייטיב עימו ועם משפחתו.

דילוג לתוכן