בתי אבות ברעננה - תמונה של אישה מבוגרת בעלת טיפול רפואי מקצועי

בתי אבות ברמת חן

ייעוץ והכוונה למציאת בית אבות ברמת חן

״אשמח לעזור באופן אישי, עד למציאת בית אבות המתאים ביותר עבור הוריך !״

השירות ללא עלות ומכל הלב

חיה רמתי, למעלה מ-18 שנות ניסיון. 

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות למציאת בית אבות ליקיריכם

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

בעמוד תראו רשימה של בתי אבות ובתי דיור מוגן מומלצים השוכנים ברמת חן.

והמידע והנתונים אודות בתי אבות ברמת חן נבחרו בקפידה על ידי חיה, ומבוססים על היכרות מעמיקה שלה איתם, שיתוף פעולה רב שנים וחוות דעת מפי דיירים. באמצעות העמוד תוכלו להיחשף למידע חשוב ונתונים שונים שאספה חיה על בתי האבות ובתי הדיור המוגן השונים, על מנת שתוכלו לצייר בעינכם את רוח המקום, האפשרויות שבו, האווירה והצרכים עליו הוא עונה. באמצעות ההכוונה והייעוץ של חיה לפרמטרים השונים שהופכים מקום למומלץ, תוכלו לבחור בלב שלם את המקום המתאים לכם או ליקיריכם, בתהליך הנפשי והפונקציונלי המורכב שהינו ההחלטה או הצורך במעבר לבית אבות.

רשימת בתי אבות ברמת חן

אניטה מילר כהן

 

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות למציאת בית אבות ליקיריכם

חייגו 072-395-1175

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
חיה רמתי - עוזרת למשפחות למציאת בתי אבות בכל רחבי הארץ כבר מעל 20 שנה

קצת עלי

שלום, שמי חיה רמתי, ואני עוסקת מעל ל-20 שנה בתחום מציאת הפתרונות הנכונים ואיתור בתי האבות הטובים ביותר באזור המרכז עבור הקשישים היקרים לליבכם, תוך התמחות בהתאמת בתי אבות, מוסדות סיעודיים או גריאטריים בהתאם לצרכים. 

אני אלווה אתכם לאורך כל הדרך, מחיפוש המקום המתאים וכתף תומכת ברגעים הקשים, ועד בחירת המקום הנכון ובדיקת התאקלמות. אני פועלת מתוך אמונה שאוכל להקל עליכם בתהליך המורכב הזה, בזכות הידע והניסיון שרכשתי ברבות השנים, וכן בזכות האופן בו אני בוחרת להתייחס לכל משפחה וצרכיה האישיים, תוך מתן דגש רב על נוחות ותכיפות הביקורים המשפחתיים. 

מטרתי העיקרית היא שהמעבר לבית האבות, דיור מוגן או מרכז סיעודי לא ייצור נתק וריחוק, אלא שיפור בחיי הקשיש, שייטיב עימו ועם משפחתו.

דילוג לתוכן